top of page

Vítejte na chalupě 

Racov v Sedmihoří

Popis

pronájem chalupy / dovolená v Čechách / chalupa s bazénem / ubytování Západní Čechy / chata chalupa pronájem

Chalupa má kapacitu až 20 osob. Na zahradě je zastřešený venkovní bazén 4 m x 8 m x 1,5 m

vyhřívaný tepelným čerpadlem! K dispozici je WiFi, trampolína, zahradní altánek s posezením, gril, ohniště, lehátka! Oplocená zahrada 2300 m2! Terasa! Dětské hřiště přes ulici! Vašeho psího kamaráda můžete vzít s sebou!

Chalupa Racov bazén zevnitř uzavřený.jpg
IMG_20220709_145817.jpg
DSC07636.JPG
Obývací pokoj s jídelnou

Vstup z hlavní chodby. Jídelní kout se stoly a židlemi pro 20 lidí, vč. 2 dětských židliček. Sedací souprava, houpací křeslo, smart TV, krbová kamna, 2x přímotop, vstup do ložnice 1 a 2, vstup na chodbu vedoucí do ložnice 3.
2x rozkládací křeslo sloužící po rozložení jako přistýlka (celkem 2 lůžka). Dětský koutek pro nejmenší.

Chalupa je vybavena veškerým pohodlím, ve velkém obývacím pokoji, který je spíš společenskou místností, se dá posedět na sedačce před krbovými kamny. Zde je také televize, která je připojená k internetu. Před kuchyní jsou umístěny stoly a židle pro 20 osob. V domě jsou dvě koupelny a dva záchody, z čehož jeden v koupelně a jeden samostatný. Hlavní koupelna je vybavena dvěma umyvadly, vanou, sprchovým koutem a pračkou. Druhá koupelna má umyvadlo, sprchový kout a WC. 18 lůžek je rozloženo do 5+1 ložnic. Dvě přistýlky můžete umístit dle vlastního uvážení. V celém objektu je možné připojení přes WiFi.
V kuchyni nyní naleznete i výčepní zařízení s chlazením a připojením na 2 sudy.

Jedná se o velmi prostornou chalupu s velkou zahradou, hraničící s rybníkem. Dům stojí na návsi krásné a klidné vesničky Racov, která je obklopená nádhernými loukami a lesy přírodního parku Sedmihoří. Uprostřed návsi, přímo před chalupou, se nalézá dětské hřiště s prolézačkami, kolotočem, klouzačkou, houpacím koněm, skákacím panákem a pískovištěm. Vedle tohoto hřiště najdete také chráněné asfaltové hřiště na nohejbal, volejbal, fotbal, venkovní stůl na stolní tenis a zastřešené posezení v altánku.

Zahrada, terasa a bazén

Rozlehlá zahrada chalupy skýtá přirozený stín díky vzrostlým stromům, ale i sluneční lázně. Na terase je posezení se slunečníkem, v zahradě trampolína, zastřešený a vyhřívaný bazén s odklápěcí střechou, malé pískoviště s malým bazénkem pro nejmenší, lehátka.
Na konci pozemku je rybník. Mezi rybníkem a zahradou je postavený plot. Dále zde naleznete veliký gril, přenosné ohniště a dřevěné posezení (stůl s lavicemi) v krytém altánu se zatahovacími bočnicemi.

Prostorná kuchyně