Vítejte na chalupě 

Racov v Sedmihoří

Popis

pronájem chalupy / dovolená v Čechách / chalupa s bazénem / ubytování Západní Čechy / chata chalupa pronájem

Chalupa má kapacitu až 20 osob. Na zahradě je zastřešený venkovní bazén 4 m x 8 m x 1,5 m

vyhřívaný tepelným čerpadlem! K dispozici je WiFi, 6 horských kol, trampolína! Oplocená zahrada 2300 m2! Terasa! Dětské hřiště přes ulici! Vašeho psího kamaráda můžete vzít s sebou!

Obývací pokoj s jídelnou

Vstup z hlavní chodby. Jídelní kout se stoly a židlemi pro 20 lidí, vč. 2 dětských židliček. Sedací souprava, houpací křeslo, smart TV, krbová kamna, 2x přímotop, vstup do ložnice 1 a 2, vstup na chodbu vedoucí do ložnice 3.
2x rozkládací křeslo sloužící po rozložení jako přistýlka (celkem 2 lůžka). 

Chalupa je vybavena veškerým pohodlím, ve velkém obývacím pokoji, který je spíš společenskou místností, se dá posedět na sedačce před krbovými kamny. Zde je také televize, která je připojená k internetu. Před kuchyní jsou umístěny stoly a židle pro 20 osob. V domě jsou dvě koupelny a dva záchody, z čehož jeden v koupelně a jeden samostatný. Hlavní koupelna je vybavena dvěma umyvadly, vanou, sprchovým koutem a pračkou. Druhá koupelna má umyvadlo, sprchový kout a WC. 18 lůžek je rozloženo do 5+1 ložnic. Dvě přistýlky můžete umístit dle vlastního uvážení. V celém objektu je možné připojení přes WiFi.
V kuchyni nyní naleznete i výčepní zařízení s chlazením a připojením na 2 sudy.

Jedná se o velmi prostornou chalupu s velkou zahradou, hraničící s rybníkem. Dům stojí na návsi krásné a klidné vesničky Racov, která je obklopená nádhernými loukami a lesy přírodního parku Sedmihoří. Uprostřed návsi, přímo před chalupou, se nalézá dětské hřiště s prolézačkami, kolotočem, klouzačkou, houpacím koněm, skákacím panákem a pískovištěm. Vedle tohoto hřiště najdete také chráněné asfaltové hřiště na nohejbal, volejbal, fotbal, venkovní stůl na stolní tenis a zastřešené posezení v altánku.

Zahrada, terasa a bazén
Prostorná kuchyně
Koupelna 1

Do koupelny 1 se vstupuje z hlavní chodby, je zde 2x umyvadlo, 2x zrcadlo, sprchový kout, rohová vana 145 cm s ruční sprchou, pračka, 1x přímotop. 

Ložnice 1
 2     lůžka

Samostatná ložnice dostupná dveřmi z hlavní chodby hned za vchodem do domu, postel 1x 2 os., skříň, zrcadlo, 1x přímotop.

Ložnice 3
4 lůžka

Samostatná ložnice dostupná dveřmi z obýváku, postel pro 2 osoby, 1x poschoďová postel pro 2 osoby, skříň, stůl a židle, křesílko, 1x přímotop. 

Ložnice 5
3 lůžka

Samostatná ložnice, dostupná dveřmi z chodby za kuchyní / obývákem, postel 1x2 os., postel 1x1 os., skříň, 1x přímotop.

Rozlehlá zahrada chalupy skýtá přirozený stín díky vzrostlým stromům, ale i sluneční lázně. Na terase je posezení se slunečníkem, v zahradě trampolína, zastřešený a vyhřívaný bazén s odklápěcí střechou, malé pískoviště s malým bazénkem pro nejmenší, lehátka.
Na konci pozemku je rybník. Mezi rybníkem a zahradou je postavený plot. Dále zde naleznete veliký gril, přenosné ohniště a dřevěné posezení (stůl s lavicemi).

Prostorná, plně vybavená kuchyně se vstupem přes obývací pokoj, keramická deska, trouba, mikrovlnka, varná konev, kávovar Tassimo, elektrický kontaktní gril, myčka, 1 velká lednice s mrazákem se třemi šuplaty, 1 americká lednice s mrazákem a šuplaty na udržení čerstvé zeleniny. Menší jídelní stůl a 4 židle. 
Je zde dostatek hrnců, pánví i ostatního nádobí pro velké skupiny (včetně dětského nádobí).

Koupelna 2 
+ samostatné WC

Koupelna 2 má vstup chodbou z kuchyně nebo z obýváku, před vchodem do koupelny 2 se nachází vstup do ložnice 6, nalevo od koupelny je vstup do ložnice 3.
K dispozici je sprchový kout, WC, malé umyvadlo, zrcadlo. 

Ložnice 2
3 lůžka

Samostatná ložnice dostupná z kuchyně, postel 1x2 os., postel 1x1 os., skříň, 1x přímotop. 

Ložnice 4
 4 lůžka

Samostatná ložnice dostupná dveřmi z obýváku, 1x postel pro 2 osoby, 1x poschoďová postel pro 2 osoby, skříň, 1x přímotop. 

Ložnice 6 - Veranda
2 lůžka

Veranda. Dostupná dveřmi z chodby za kuchyní / obývákem, rozkládací lůžko 1x2 os., stůl, 2x židle, skříň, 1x přímotop, vchod na terasu i na druhou stranu zahrady. Tato místnost je tedy průchozí.

Vesnice Racov na mapě

© 2019 Racov *  Pelgrim s.r.o.